Gada lielākā dāvināšanas sezona jau pavisam tuvu. Vai esat jau izvēlējušies, kā pasniegt jūsu uzņēmuma dāvanas?

Indivuduāli risinājumi. Pasūtītājs – Signet
Dāvanu iepakojumu komplekts. Konstrukciju izstrāde, UV laka, zelta sietspiede. Pasūtītājs – Signet

Prasme pateikties atver daudzas durvis

Būsim godīgi – ilgstošas un veiksmīgas biznesa attiecības izveidot ir izaicinoši. Lai izstrādātu jaunus projektus un attīstītu sadarbību, cilvēkiem ir jājūtas motivētiem un novērtētiem. Un lai gan bieži galvenais fokuss biznesā tiek pievērsts investīciju atdevei, ne mazāka nozīme ir attiecību atdevei. 

Dāvanu iepakojums vīna pudelēm. Konstrukcijas izstrāde, materiāls – ādas aizvietotājs, zelta folijspiede. Pasūtītājs – Signet

Individuāls iepakojums ir puse no uzvaras

Atbilstoši biznesa etiķetei nav ieteicams aizrauties ar dāvanas vērtību un radīt sadarbības stiprināšanai pretēju efektu. Šādos gadījumos palīgā var nākt iepakojums, kurš veido gandrīz pusi no kopējā dāvanas iespaida. Tieši jūsu uzņēmumam veidots iepakojums atbilstoši jūsu vizuālajai identitātei un zīmola stāstam ir pirmais signāls, kas, saņemot dāvanu, liecina par uzņēmuma kultūru novērtēt un pateikties ar stilu.

Īpaši risinājumi. Exante
Dāvanu iepakojumu komplekts. Konstrukciju izstrāde, UV laka, sudraba folijspiede. Pasūtītājs – Exante

Papīra un drukas alķīmija

Izvēloties piemērotākos materiālus un ražošanas tehnoloģijas, iespējams izgatavot unikālus un neatkārtojamus iepakojumus, kas veido pamatu dāvanai, kura tiks ievietota tajā. Ar katru izmantoto paņēmienu iespējams pastiprināt sajūtas, kas padarīs dāvanu neaizmirstamu. Jau ar pirmo acu uzmetienu šāds iepakojums stāsta par eleganci un gaumi. Piekritīsiet, ka skaistu un īpaši veidotu iepakojumu ir daudz patīkamāk saņemt un turēt savās rokās. Arī pati dāvanas atvēršana ir vesels piedzīvojums, vai tas būtu vāciņš, zem kura dāvanu sedz zīdpapīrs, vai krāšņa lenta, kuru gribas maigi pavilkt aiz viena stūrīša, lai ātrāk atklātu noslēpumu par pašu dāvanu. 

Zelta folijspiede. Pasūtītājs – Signet

Sazinies ar mums un uzzini vairāk par tieši jūsu uzņēmumam piemērotu dāvanu iesaiņojumu!