KAS IR PAKU KASTE?

Tā ir sūtīšanai gatava, izturīga kartona kaste, kas pie klienta ierodas ar stilu – jūsu izvēlētu dizainu kastes iekšpusē.

Spilgta apdruka ar kartona tekstūru

Liec paku kastei par sevi runāt, kad tā ierodas mājās vai birojā! Neuzkrītošā brūnā kartona āriene ir mānīga, jo iekšpusē slēpjas dizaina pārsteigums! Ar šo iepakojuma veidu vari patīkami pārsteigt klientus, neiztukšojot savu bankas kontu. Paku kastes ārpuse netiek apdrukāta, atstājot vietu sūtīšanas uzlīmēm. Kad klients atver kasti, viņš var redzēt zīmola stāstu kastes iekšpusē, kur dizains ir drošībā, to nesabojās sūtījuma pārvietošana. Šis ir izmaksu ziņā ļoti samērīgs wow faktors.

PAKU KASTE kā jūsu mārketinga platforma
Jūs esat investējuši, radot savu produktu un piesaistot tam klientus. Tāpēc pašā izšķirošākajā mirklī, kad klientam rodas pirmais saskares punkts ar jūsu zīmolu – saņemot sūtījumu rokās – jūs būsiet izdarījuši visu, lai tas nebūtu parasts sūtījums, vai ne?  Pirmais iespaids ir izšķirošs, tāpēc paku kaste piedāvā izmantot visu apdrukājamo platību un pārsteigt savus klientus! Paku kaste nodrošina autentisku un iesaistošu jūsu zīmola pārstāvniecību! Ļauj klientam atpazīt, ka sūtījums ir tieši no jūsu uzņēmuma. Spēcīga zīmola identitāte iekļauj konsekventu logo, krāsu, izteiksmes un vērtību lietošanu. Iedomājies sajūtu, ko vēlies radīt savā mājaslapā – tieši tādu pašu tu vari uzburt ar fiziskā iepakojuma palīdzību. Saskaņotība no A līdz Z ir katra zīmola stratēģijas pamats. 

Pircēju pieredze, pircēju pieredze, pircēju pieredze
Iepakojuma kvalitāte ir saistīta ar jūsu produktu. Tas, kā esat iepakojis savu produktu, parāda, cik daudz esat domājis pie tā, lai radītu pircējam labu pieredzi. Tas ir produkta vērtības indikators. Izmantojot PAKU KASTES, jūs parādāt klientiem, ka jūsu uzņēmums rūpējas par labāku pircēju pieredzi. Balta kartona kaste, kas apdrukāta, lai pēc iespējas labāk parādītu jūsu zīmola krāsas vai brūna kartona kaste ar vairāk ekoloģisku sajūtu – jums jāizvēlas, kādas emocijas vēlaties komunicēt. 

Radiet paku kasti, ko cilvēki vēlēsies turēt savās rokās!

Ja radīsiet kasti, kura pircējam paliks atmiņā, jūs būsiet izdarījis savu mājasdarbu. Paku kaste būs kļuvusi par pamatu jūsu produkta prezentēšanai, pircējs būs piedzīvojis “ta-dā!” sajūsmas mirkli un pieredzējis pievilcīgu kastes atvēršanu. 


Lai izveidotu savas paku kastes, rakstiet Anetei!