Iepakojums Rīgas porterim. Valmiermuiža

100% melna un 100% eleganta – tās ir divas būtiskākās melnās mikrogofras priekšrocības. Lai arī mūsu tirgū šis kartons joprojām ir salīdzinoši jauns materiāls, tā izmantošanas iespējas ir ļoti plašas. Tieši tāpat kā jebkura līdz šim zināmā mikrogofra arī šī ir ļoti viegla, tomēr reizē arī stingra un izturīga, tāpēc piemērota dažādu konstrukciju veidošanai lielākiem un mazākiem iepakojumiem.

Melnā mikrogofra viegli padodas personalizēšanai ar zīmolam piemērotu dizainu un dažādām drukas iespējām, kas ļauj sasniegt izmaksām draudzīgu risinājumu arī pie neliela skaita tirāžām. Vēl melnā mikrogofra atbildīs videi draudzīga risinājuma kritērijiem un iepriecinās ikviena, pat paša prasīgākā melnā toņa cienītāju, jo atšķirībā no citiem risinājumiem nodrošinās, ka arī sānu malas ir eleganti melnas.

Konstrukcijas izstrāde, melnā mikrogofra, sietspiede, izciršana

“Valmiermuižas” zīmols melno mikrogofru ir izvēlējies kā iepakojumu alus ciemakukuļiem, spilgti pierādot, ka ar šī materiāla palīdzību iespējams panākt atraktīvu dizainu un lielisku izturību. Iepakojuma konstrukcija veidota tā, lai eksponētu divas alus pudeles un stikla glāzi, iepriecinot kādu gardēdi ar jaunu garšu piedzīvojumu. Lai labi garšo!