Ziemassvētku POS materiāli. Orkla Latvija

Nav noslēpums, ka Ziemassvētku gaidīšanas laiks mums visiem ir saistīts ar daudz un dažādu pirkumu veikšanu. Zīmoliem tas nozīmē pamatīgu uzdevumu – parūpēties par savu preču redzamību veikalos, lai pircējam parādītu jaunākos produktus un svētku kolekcijas.

Gofrētais kartons, abpusēji aplīmēts, drukāts, glancēts papīrs, ciršana

“Orkla Latvija” risinājums savu zīmolu pārdošanas veicināšanai ir ļoti pārdomāts, kā arī videi draudzīgs. Tā pamatā ir katram zīmolam atbilstošu stendu izvēle, kuru kampaņu vai svētku sezonā papildina krāšņi un pamanāmi POS materiāli. Ar šādu paņēmienu pircēju tik mīlētie zīmoli gan samazina nepieciešamo materiālu apjomu, gan nodrošina optimālu mārketinga risinājumu, kuru parocīgi transportēt un pavisam viegli izvietot gan lielākās, gan mazākās tirdzniecības vietās.

Nenoliedzami viens no POS materiālu uzdevumiem ir arī svētku sajūtas radīšana. Orkla Latvija zīmoli vienoti draudzējas veikalu papildus izvietojumos kopā ar stabilas, brīvi stāvošas egles konstrukciju, kuru iespējams papildināt ar konkrēto zīmolu egles rotājumiem.

Pārdomātība un vienāršība ir atslēga, kādā veidā “Orkla Latvija” komanda īsteno mārketingu un preču izvietojumu gudrā un optimālā veidā visām iesaistītajām pusēm, pircējam radot sirsnīgu svētku sajūtu.

Gofrētais kartons, abpusēji aplīmēts, drukāts, glancēts papīrs, ciršana