Armīns Urbergs

Armīns Urbergs

CPO/Chief Print Officer

Ar savu progresīvo skatu uz dzīvi Armīns arvien tiecas padarīt pasauli labāku. Viņa spēcīgā puse ir radošā domāšana, tāpēc viņa pieeja biznesam ir netradicionāla un saistīta ar inovatīvu risinājumu meklējumiem. Armīna atturīgums kopā ar patiesu, sirsnīgu attieksmi pret ikvienu padara viņu par nesatricināmu pārrunu vedēju un bosu, kas tic sev un savai komandai.

Zane Urberga

Passionate Soldier

Dedzīga un aizrautīga, apņēmīga un pārliecināta par visu, ko dara un ko plāno darīt darbā un ģimenes dzīvē. Zanes unikālais ierocis ir viņas spēja saredzēt pozitīvo pat visgrūtākajos brīžos. Kopā ar Armīnu ir spēks!

Baiba Lazda

Vibe Fashionista

Pirmais vārds, kas raksturo Baibu, ir gaume. Varētu teikt, ka viņa vienkārši nespēj radīt neglītas lietas. Pilnībā pārzinot labākos materiālus un drukas tehnoloģijas, Baibas rokās top unikāli prototipi, kas vēlāk pārdzimst tādos zīmolu materiālos, par kuru saņemšanu pagodināts būs ikviens klients.

Liene Bērziņa

Liene Vilcāne

Down to Earth Dreamer on the Ball

Lienei patīk ķert klienta sapņus aiz astes, kopā pasapņot un tad palīdzēt tos īstenot dzīvē. Soli pa solim viņa atrod labāko risinājumu katra projekta kvalitātei, cenai un klienta vērtību akcentēšanai. Visaptverošā biznesa domāšana palīdz Lienei ieraudzīt tirgus kopainu, tāpēc projektu dažādību un oriģinalitāti viņas ikdienā var tikai apbrīnot.

Anete Zaice

Anete Zaice

To the Moon and Back Print Agent

Mērķtiecīgums un vēlme sasniegt rezultātus liek Anetes acīm mirdzēt, īpaši apjomīgos un izaicinošos projektos, kur jāpārvalda dažādas ražošanas tehnoloģijas un sarežģīta loģistika. Tomēr lielās darba spējas netraucē Anetei saglabāt pozitīvu skatu uz dzīvi, turēt roku uz pulsa un zināt, kas ir karsts poligrāfijas nozarē.

Marija Eglīte

Marija Eglīte

Print Rock Star

Gandrīz visi viņas klienti tur Mariju aizdomās par raķešdegvielas lietošanu. Temps, kādā viņa virza projektus, un apbrīnojamā precizitāte, lutina viņas klientus un īsteno ātrvilcienam piemērotu mārketinga un drukas stratēģiju. Īsi pirms pacelšanās Marija jūs instruēs un pārliecināsies, lai ceļojums būtu perfekts!

Linda Koka

Linda Koka

The Great Accelerator

Linda URBERG Prezentreklāmai piešķīlusi vēl nebijušu paātrinājumu un jaudu. Viņas īpašais talants ir spēja vienlaikus paturēt prātā simts dažādas lietas, jeb, kā pati saka, noganīt simts aitiņas, ne mirkli nezaudējot fokusu uz svarīgāko. Viņas moto – nevis darīt, bet izdarīt! Ir bijuši mēģinājumi izmantot melnā humora jociņus, bet tas spēj novērst Lindas uzmanību tikai uz īsu brīdi.

Una Raumane

Sparkling Creator

Izcilniece, kura izceļas ar pacietīgu darbošanos prezentreklāmas plašajos ūdeņos. Una ir kreatīva un meistarīga gan ideju ģenerēšanā, gan vizuālajā izteiksmē. Ar viņu klusuma brīži nav piedzīvoti, jo viņai patīk un padodas uzturēt komunikāciju.

Lāsma Šēfere

Lāsma Šēfere

The hardworking Angel

Lāsma ir apliecinājums tam, ka čaklums patiesi ir tikums. Viņas darba spējas ir apbrīnojamas, tāpat miers, kādā viņa veic tos uzdevumu tūkstošus, kas katru dienu sabirst viņas darāmo darbu sarakstā. Lai kādas vētras plosītos apkārt, Lāsma tikai smaida un dara savu lietu. Un kurš gan varētu uzminēt, ka viņas lielā kaislība un aizraušanās brīvajā laikā ir videospēles un automašīnas…

Imants Apinis

Imants Apinis

Lord of Production

Nepiespiesti un neatlaidīgi Imants attaisno uzņēmuma “Mēs varam!” attieksmi un pārvalda visus ražošanas procesus. Ar augstāko atbildības izpratni un punktualitāti Imants īsteno un piegādā gan mazākus drukas produktus, gan apjomīgas kampaņas vienlaikus. Un katru dienu saglabā priekpilnu mieru, ko sniegt citiem!

Salvijs Bilinskis

Salvijs Bilinskis

Master of the Universe

Salvija pieredze poligrāfijā mērāma no mežonīgajiem deviņdesmitajiem, tāpēc viņa vērīgajam skatam neizslīdēs cauri kļūdaini sagatavots drukas fails. Apveltīts ar apbrīnojamu loģisko domāšanu, viņš izpēta problēmas būtību līdz tās sīkākajai niansei un rada risinājumus, lai ieviestu sistēmas, kā jebkurus procesus veikt daudz produktīvāk.

Valters Horsts

Valters Horsts

Design Napoleon

Nesalaužamais un nesatricināmais Valters ir dizaineru pamatakmens. Viņš ir nemainīga vērtība komandas darbā, kurā izpaužas Valtera atbildības sajūta un elastība projektos. Grūti apjaust, cik projektus viņš ir izglābis, jo Valters tikai notrauc putekļus un dodas tālāk, visiem atstājot mīklu, vai viņu vispār kādreiz kaut kas varētu sadusmot.

Ieva Kristone-Kemzāne

Ieva Kristone-Kemzāne

Bizarre Art

Oriģināli un spilgti dizaina darbi ir Ievas vizītkarte. Tajos dominē dzīvīgums un groteskums, brīžiem laikmetīgums. Ieva vienmēr parūpējas par kādu dzirksteli, kas uzplaiksnī viņas radošumā. Ievas skatījumā var tapt diametrāli pretēji dizaini, kuriem grūti uzminēt, ka autors ir viens – smago metālu un kaķus mīlošs mākslinieks.

Karīna Papanova

Karīna Papanova

Design Advocate

Katrā Karīnas veidotajā dizainā ir jūtams lidojums, kas skaidri parāda viņas paaudzes redzējumu un tajā pašā laikā apliecina viņas talantu. Minimālisms un gaume Karīnas darbos apvienojas tā, ka pat prasīgākajām acīm nav īsti, kur pieķerties. Darba uzdevums Karīnai kalpo kā orientieris – viņa izpilda klienta prasības un ar savu pieskārienu dizainu padara perfektu.

Sigita Eidone-Kļumele

Sigita Eidone-Kļumele

Designer A-Z

Profesionālisms un spilgta personība izceļ Sigitu uz jebkura fona. Viņā ir spēkrats, kas dzen uz priekšu ne tikai viņu, bet arī apkārtējos. Viņa pievēršas dažādām mākslas novirzēm, lai radītu dizainu gan Alpha, gan Z paaudzes cilvēkiem.

Mariia Kravchenko

Mariia Kravchenko

Renaissance Designer

Mariia ir mūsu jaunākā kolēģe no Ukrainas, bet ne būt ar mazāko pieredzi dizaina jomā. Māksliniece ar spilgtu redzējumu, apvienojot tradicionālas un modernas pieejas. Viņa tiecas uz saviem mērķiem un mēs ticam, ka viņai tas izdosies!

Līva Upīte

Līva Martuzāne

Spacetime Design

Līva domā un izpaužas dimensijās. Viņas telpiskais skatījums katrā dizainā atkāj arī piekto dimensiju un piešķir darbam tā būtību. To pašu Līva paveic, skatoties arī caur objektīva lēcu vai programmējot kādu jaunu digitālo risinājumu. Īsts komandas spēlētājs, kurš nepārtraukti lūkojas pēc daudzveidības un dažādības.

Igors Bertmanis

Igors Bertmanis

Design ‘n’ Tech

Apveltīts ar loģisko domāšanu, kas darbojas ātrāk nekā plotera naži, Igors konstruē sarežģītus individuālos risinājumus mūsu klientiem. Viņa spēcīgā puse ir ātrums, tāpēc nav jābrīnās, ka viņa brīvā laika pavadīšana saistīta ar ekstrēmo atpūtu. Igora rokās tapuši neskaitāmi iepakojumi un visi var apliecināt, ka tie radīti smaidot.

Santa Matisone

Santa Matisone

Office Sunshine

Mūsu komandai ir ļoti laimējies, ka par gaisotni birojā rūpējas Santa. Ātri apgūstot visu jauno, Santa organizē gan savu, gan uzņēmuma darbu, padarot biroju par mūsu visu mājām. Viņas iejūtīgums, saimnieciskums un sirsnība pietiek ne tikai kolēģiem, bet arī rajona puķu tantiņai. Jā, tā būs Santa, kas ievedīs viņai kastītes, lai būtu, kur likt stādus!

Ginta Piebalga

Ginta Piebalga

Accuracy Evangelist

Dokumentu un procesu valstībā Ginta jūtas kā zivs ūdenī. Ar precīzu un pedantisku pieeju viņas uzraudzībā paklausīgs kļūst pat haoss (varbūt arī Dons). Ginta lieliski spēj attālināt bildi, lai saprastu, kāda tā izskatās kopumā. Un tad ķerties klāt, jo iemācīties kaut ko jaunu var tikai darot!

Inese Kuka

Inese Kuka

The Guardian of Well-being

Inese ir rīcības cilvēks. Viņu sajūsmina iespēja kārtot lietas, procesus un attiecības. Viņa fano par talantīgiem profesionāļiem, tāpēc ar URBERG viņai ir pa ceļam. Viņa tic, ka katrai attīstībai ir nepieciešams izaicinājums, katra problēma ir risināma, ja vien to “liek galdā”, un spēja atklāti sarunāties par būtisko ir brieduma pazīme. Kolēģi ir ievērojuši – Ineses kustību trajektorijai nepieciešams daudz telpas un gaisa. URBERGĀ viņai tas ir. Arī klavieres.

Kaspars Vitkovskis

Kaspars Vitkovskis

Drive the Change

Komandas sarūpētos drukas materiālus pie klientiem nogādā mūsu enerģijas pilnais Kaspars. Viņš pagūst gan precīzi saplānot piegādes, gan iepriecināt ar savu sportisko humoru. No visas komandas Kaspars vislabāk pārvalda, kāda ir satiksmes intensitāte Rīgā, un jau intuitīvi jūt tos punktus, kuros sastrēgumu laikā labāk nerādīties.