Atskan starta šāviens un pasākums ir gaisā! Maratona dalībnieki dodas trasē cauri Rīgas ielu ainavām un pretī savai fiziskajai izturībai. Un visus skrējējus šajā brīdī ieskauj vide, kuru rūpīgi un pārdomāti veidojuši sacensību organizatori. Jau 16. gadu Rimi Rīgas maratons drukas vadību uztic mums, tāpēc labprāt padalīsimies, kā mums tas kopā izdodas. 

Realizēšana ir sudrabs, plānošana – zelts

Katra pasākuma ābece uzsvērs plānošanas un koordinēšanas nozīmi. Un tās smagums balstās uz visām iesaistītajām jomām, tajā skaitā uz druku. Laicīga visu vajadzību apzināšana un pasākuma detalizēta izpratne ir tās neiztrūkstošās vērtības, kuras bruģē ceļu uz veiksmīga tehniskā saraksta izpildi. Rimi Rīgas maratona gadījumā papildu elastību piešķir ilggadējā sadarbība, kas ļauj bez liekas kavēšanās veikt jebkuru uzdevumu. 

Spiediens uz termiņu

Pasākuma organizēšanas specifika ir orientēta uz precīzu laika grafiku, tāpēc iespējas kļūdīties praktiski nav. Ir jābūt skaidram plānam, kādi drukas izstrādājumi, kādā termiņā un specifikācijā ir jāsaražo, kādā veidā tie tiks izmantoti, kad un kur jānogādā. Un drukas vadības prasmes apvieno konstruktīvu prātu, ātrumu un profesionalitāti. 

Sadarbību ar “URBERG poligrāfijas aģentūru” vērtajam kā izcilu! Lielisku komunikāciju, iesaisti un ātru reakciju vēlamies izcelt visvairāk. Projekta realizācijas posmā, kad darbu apjoms un intensitāte ir īpaši augsta, ir lieliski strādāt ar pieredzējušu partneri, kas spēj redzēt kopējo bildi un atrast labāko risinājumu jebkurai situācijai. “URBERG poligrāfijas aģentūra”, tāpat kā Rimi Rīgas maratona organizatori, ir iedegušies par savu darbu, tāpēc veiksmīgs process un lielisks rezultāts ir tikai likumsakarīgs

sadarbību vērtē Rimi Rīgas maratona pārstāvis Mārtiņš Priede

Karstie telefoni

Pasākumu formātā it īpaši izteikti strādā drukas vadības montāžas un loģistikas puse. Šī gada pasākuma norisē “Rimi” Rīgas maratona organizatori bija izvēlējušies dažādas jaunas lielformāta konstrukcijas, tajā skaitā lielos info torņus, DJ torņus, kora podestus u.c. Tāpat atgriezās sacensību “Expo” zāle ar savām iekārtošanas un drukas vajadzībām. Un tā kā sacensību norisi tehniski nodrošina dažādi partneri, tad tieša koordinācija to vidū ļauj komunikācijai būt efektīvai un nezaudēt tik vērtīgās sekundes.

Un atkal jau velns slēpjas detaļās

Arī tad, ja pasākuma kādu sadaļu nākas pārplānot vienu vai otru iemeslu dēļ, izšķirošais faktors no drukas viedokļa ir spēja esošajā spriedzē sagatavot īsto drukas failu: izpētīt un iedziļināties, kā arī operatīvi veikt nepieciešamās izmaiņas. Šim gan nekādas burvju receptes nav – to iespējams apgūt tikai lauka apstākļos – DAROT! Un noslēgumā izbaudot savu finiša līnijas šķērsošanu tikai tad, kad pasākums pa īstam noslēdzies. 


Marija Eglīte
Marija Eglīte

E-pasts: marija.eglite@urberg.lv

Sazinieties ar Mariju un uzziniet par drukas vadību jūsu pasākuma organizēšanai!

Imants Apinis
Imants Apinis